При замовленні по Харкову з виміром та монтажем

При оформленні замовлення на рулонні штори, тканинні ролети та іншої нашої продукції в межах міста Харків діє пропозиція щодо безкоштовного виміру. Майстер приїжджає на об'єкт із зразками для рулонних штор, жалюзі, а також зі зразками тонувальної плівки. Майстер здійснить замір вікон та прорахує вартість вибраних вами виробів, озвучить суму вашого замовлення з установкою або без за вашим бажанням. Виїзд майстра оплачується у тому випадку, якщо не буде здійснено замовлення, сума сплати 100 грн.

При замовленні рулонних штор, тканинних ролет або інших виробів з установкою майстра, оплата проводиться готівкою після установки на об'єкті.

Якщо ви замовите вироби з безкоштовним виміром та з установкою, то доставка окремо не оплачується, вона входить у загальну суму замовлення. При замовленні виробів із безкоштовним виміром, але без встановлення, то вартість доставки виробів по Харкову – 100 грн.

При онлайн замовленні

При оформленні замовлення онлайн на рулонні штори, тканинні ролети, жалюзі та іншої продукції нашого виробництва ми надаємо максимальну інформацію, яка допоможе вибрати потрібний варіант, зробити замір та встановлення. Такі замовлення ми надсилаємо поштою.

На всі вироби, які користуються популярністю при онлайн замовленні, а саме рулонні штори день-ніч, тканинні ролети, горизонтальні жалюзі та жалюзі Венус, у нас є відео-інструкція щодо вимірювання та встановлення різних систем, відзнята нашими майстрами. Ще готова відео-інструкцію з поклейки тонувальної, протиударної та матової плівки.

Наші менеджери проведуть повну консультацію з усіх питань та нюансів, які зможуть виникнути при замовленні, і за їх допомогою зможете оформити замовлення рулонних штор, день-ніч, а також іншої нашої продукції. Замовлення ви можете написати в VIBER або ел. пошту.

Після повного оформлення замовлення з наданням інформації даних для надсилання поштою здійснюється оплата замовлення на Розрахунковий рахунок ФОП Приват Банку у розмірі 100%. Після отримання оплати замовлення ставиться у роботу.

Після того, як вироби будуть відправлені, ми надішлемо вам ТТН повідомленням або у VIBER. Терміни виконання замовлення орієнтовно 2-7 робочих днів.

Спосіб замовлення №1Спосіб замовлення №2
1. Виклик майстра на замір із зразками по телефону. 1. Вимірювання вікна по ширині та висоті, підбір матеріалів та типу виробів (з усіх питань - телефонуйте).
2. Вимірявши вікно, майстер каже ціну виробу. 2. Після дзвінка нам ми говоримо Вам ціну за вироби (за вашими вимірами). Попередня оплата на Розрахунковий рахунок ФОП Приват Банку.
3. Через 2-7 днів установник монтує вироби. Оплата замовлення відбувається після встановлення. 3. Забираєте замовлення у будь-якому зручному для Вас віддаленні Нової Пошти або Делівері через 4-9 днів.

Тут все про Тканинні ролети, Рулонні штори та День-Ніч для вікон у Харкові.

Зворотний дзвінок

Provide us with your phone number

Зворотний дзвінок

Дякую, ваша заявка успішно відправлена!

Контакти

м Харків, пров.Піскунівський, 7

Тел.: +38 (099) 555 75 59 (Viber)

Тел.: +38 (098) 33 44 977

Email: rolhome24@gmail.com