Автоматичні рулонні штори

Рулонні штори є популярним видом сонцезахисних систем. Але є ще популярніші, оскільки вони більш вдосконалені, це рулонні штори з автоматизацією. Автоматизовані рулонні штори так само можу бути виготовлені як із суцільних тканин, так і з тканини День-Ніч, асортимент тканини також дуже різноманітний. Є як однотонні тканини різних кольорів і щільності, і тканини День-Ніч з візерунками.

Зовні рулонні штори з мотором і без практично не відрізняються на перший погляд, але відрізняються за своїми функціональними можливостями. Основною перевагою автоматизованих рулонних штор є те, що ними можна керувати, якщо вікно знаходиться за тюлю, або рулонні штори розташовані у важкодоступному місці, адже для керування рулонною шторою з мотором потрібно просто натиснути кнопку на пульті не підходячи до вікна.

Автоматизація Рулонних штор в основному виконуються в польських Закритих системах UNI з плоскими та П-подібними напрямними, UNI День-Ніч з плоскими та П-подібними напрямними та Відкритих системах MINI, MINI День-Ніч, STANDART та STANDART День-Ніч.

У Харкові ціна на рулонні штори з електроприводом для пластикових вікон відрізняється, тому що у виготовленні використовуються різні системи та матеріали. Придбати, купити або замовити у Харкові недорогі рулонні штори з електроприводом для вікон ви можете у нас на сайті онлайн або офлайн звернувшись до наших співробітників. Наш кваліфікований персонал допоможе зробити правильний вибір. Також зробити замір, установку і правильне настроювання рулонних штор з електроприводом.

Спосіб замовлення №1Спосіб замовлення №2
1. Виклик майстра на замір із зразками по телефону. 1. Вимірювання вікна по ширині та висоті, підбір матеріалів та типу виробів (з усіх питань - телефонуйте).
2. Вимірявши вікно, майстер каже ціну виробу. 2. Після дзвінка нам ми говоримо Вам ціну за вироби (за вашими вимірами). Попередня оплата на Розрахунковий рахунок ФОП Приват Банку.
3. Через 1-5 днів установник монтує вироби. Оплата замовлення відбувається після встановлення. 3. Забираєте замовлення у будь-якому зручному для Вас віддаленні Нової Пошти або Делівері через 2-7 днів.

У Харкові ціна на автоматичні рулонні штори з вбудованим мотором, батареєю та пультом дистанційного керування в нашій компанії найдоступніша, а якість виробів гарантовано висока. Ви можете замовити недорогі Автоматичні жалюзі для вікон у Харкові в нашому інтернет магазині та отримати виріб поштою, якщо ви живете в іншому місті або області. Ми зняли для вас відео інструкцію, де докладно описано як правильно виконати такі процеси як замір, встановлення, монтаж та налаштування автоматичних рулонних штор з електроприводом та пультом управління, якщо ви не в Харкові.

Тут все про Рулонні штори та День-Ніч для вікон у Харкові.

Контакти

м Харків, пров.Піскунівський, 7

Тел.: +38 (099) 555 75 59 (Viber)

Тел.: +38 (098) 33 44 977

Email: rolhome24@gmail.com