Тканинні ролети з електроприводом та пультом керування для вікон

Тканинні ролети це багатофункціональна сонцезахисна система, тому що захищає не тільки від сонця, але й від перегляду приміщення, а також створює затишок та доповнюють інтер'єр. Сьогодні дуже популярною є автоматизації, її ми застосовуємо у повсякденному житті щодня. Автоматизація дійшла до сонцезахисних систем. Бажаємо запропонувати вашій увазі тканинні ролети з двигуном. Автоматизація тканинних ролет є вбудовуванням електроприводу у вал, на який намотується тканина виробу. Також у комплекті йде акумулятор, який заряджається від зарядки. Таким чином, автоматизовані тканинні ролети від нашої компанії не вимагають додаткових дротів біля вікна, що істотно полегшує експлуатацію. Замовити або купити у Харкові недорогі ролети з електроприводом для вікон від виробника онлайн або офлайн ви можете звернувшись до наших співробітників. Ми робимо замір, доставку, встановлення та налаштування тканинних ролет з мотором та пультом управління.

-35% на першу покупку. Ціни зі знижкою.
З Електроприводом та Пультом Уточнюйте за тел.
Відкритого типу Від 350 грн.од. Від 500 грн.м2
Закритого типу Від 725 грн.од. Від 1040 грн.м2
Закритого типу з П-напр. Від 1010 грн.од. Від 1420 грн.м2
День-Ніч Відкритого типу Від 700 грн.од. Від 1000 грн.м2
День-Ніч Закритого типу Від 1230 грн.од. Від 1750 грн.м2
День-Ніч Закритого типу з П-напр. Від 1420 грн.од. Від 2040 грн.м2
З Фотодруком Відкритого типу Від 1480 грн.од. Від 2100 грн.м2
З Фотодруком Закритого типу Від 1890 грн.од. Від 2710 грн.м2
З Фотодруком Закритого типу з П-напр. Від 2190 грн.од. Від 3120 грн.м2
Магніти нижньої фіксації 80 грн. компл. 80 грн. компл.
Направляюча ліска 80 грн. компл. 80 грн. компл.
Установка 1-го виробу Від 150 грн. Від 150 грн.
Замір із зразками при замовленні Безкоштовний
Ціни можуть змінюватись при зміні курсу долара.

Автоматизувати тканинні ролети можна як із суцільними тканинами, так і День-Ніч, на таких Польських системах як відкритого типу MINI, MINI День-Ніч, STANDART, STANDART День-Ніч та для Закритих систем UNI з плоскими та П-подібними напрямними, UNI День -Ніч з плоскими та П-подібними напрямними.

У Харкові ціна на тканинні ролети з електроприводом для пластикових вікон відрізняється саме через комплектацію та тип системи. У нашій компанії ви можете замовити, придбати та купити у Харкові недорогі автоматичні тканинні ролети для пластикових вікон, тому що у нас ціна на електро ролети та їх автоматизацію у Харкові найнижча, а якість ми гарантуємо. Автоматичні тканинні ролети будуть чудово виглядати як у будинку, так і в офісі або будь-якому виробничому приміщенні. Також тканинні ролети з автоматизацією дуже зручно використовувати як екран для проектора в навчальних закладах.

Також наші співробітники допоможуть вам зробити правильний вибір та здійснити в Харкові монтаж, установку та налаштування автоматичних тканинних ролет з електроприводом та пультом управління. А якщо ви проживаєте в іншому місті, або області, ви можете за допомогою наших співробітників оформити замовлення на недорогі автоматичні жалюзі для вікон у Харкові у виробника, та виріб отримати поштою. Ми надамо наші відео з встановлення та налаштування автоматичних тканинних ролет з мотором та пультом керування.

Спосіб замовлення №1Спосіб замовлення №2
1. Виклик майстра на замір із зразками по телефону. 1. Вимірювання вікна по ширині та висоті, підбір матеріалів та типу виробів (з усіх питань - телефонуйте).
2. Вимірявши вікно, майстер каже ціну виробу. 2. Після дзвінка нам ми говоримо Вам ціну за вироби (за вашими вимірами). Попередня оплата на Розрахунковий рахунок ФОП Приват Банку.
3. Через 1-5 днів установник монтує вироби. Оплата замовлення відбувається після встановлення. 3. Забираєте замовлення у будь-якому зручному для Вас віддаленні Нової Пошти або Делівері через 2-7 днів.

Тут все про Тканинні ролети та День-Ніч для вікон у Харкові.

Зворотний дзвінок

Provide us with your phone number

Зворотний дзвінок

Дякую, ваша заявка успішно відправлена!

Контакти

м Харків, пров.Піскунівський, 7

Тел.: +38 (099) 555 75 59 (Viber)

Тел.: +38 (098) 33 44 977

Email: rolhome24@gmail.com